Türkiye’yi Türksüzleştirme politikası…

Son seçimleri AKP kazanınca, artık devir Türk’ü-ye devri demiştim, Türkiye değil Türk’ü-ye…

Oy, çeşitli anlaşmalar; Atatürk ve Türklüğe olan düşmanca tutumlar nedeniyle ülkeyi yaşanamaz hale getirenler (görevlerini yaptılar aslında), zehir gibi gençlerin yurt dışına kaçması ve milyonlarca ilkel, basiretsiz, Orta Çağ kaçkını yobaz ve ahlâksızın ülkeye alınmasına neden oldu.

Andımız kalktı, TC kalktı, Atatürk ve Türklüğe ise her fırsatta saldırılıyor. Mülteci statüsünde 4,5 milyon ve mülteci olmayan statüde kim bilir kaç milyon Suriyeli, Afgan, Pakistanlı ülkemize alındı. Burada kelime oyununa dikkat! Mülteci olarak başvurursa, çeşitli şartlarda “mülteci” kabul ediliyor.

Örneğin, bir Suriyeli burada iş kurarsa (esnaf, kuyumcu vb) mülteci değildir. Veya resmî olarak çalışırsa. Ümit ÖZDAĞ, bir kuyumcu ile görüşmüştü. Vatandaşlık almış, kuyumcu açmış ama Türkçe bilmiyor. Üstelik silah da almış. Silah alınırken çeşitli testlerden geçiyorsunuz ve bunlar Türkçe. Türkçe bilmeyen birisi bunu nasıl doldurdu?

**

Ülkemiz ile Suriye arasında 13 Ekim 2009 tarihinde imzalanan “Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Suriye Arap Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Vizenin Karşılıklı Olarak Kaldırılmasına Dair Anlaşma” nın 23.12.2009 tarihli ve 27441 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla Suriye uyruklu yabancılar ülkemizde 90 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaf tutulmuşlardı. (kaynağa dikkat Yozgat İl Göç İdaresi Müdürlüğü 1)

Hatta bunlar böyle kaynakları da kaldırıyor, bu yüzden ekran görüntüsü de burada dursun!

***

 

Bir Şeyler Yapılacak

Video vereceğim, bir mülteci diyor ki; biz neden Avrupa’ya geçemiyoruz? Askerleri izin vermiyor. Sizin askerler Pakistan’da havalimanını koruyor, bana kızmayın ama Pakistan’da havalimanı koruyacağına sınırları korusun. Asker izin vermese sınırdan nasıl geçeyim diyor. DOĞRU!

Devlet bir şey yapmıyor! Devlet kurumları hiçbir şey yapmıyor. Birileri buradaki mültecilerin vatandaşlığı, Araplara ev satılmasından oy devşirme fikirlerine dahi girişmiş durumda.

Bıktım, usandım, sıkıldım.

Bu yaratıklar tarafından Türk kızlarının basit bir kadın gibi muamele görmesinden bıktım! Hiçbir yeri açık olmasa dahi video çekilmesi benim kanıma dokunuyor! Zihniyetini siktiğimin Arapları kız gömerken, Avrupa ve Amerika’da kadının adı yokken; Türk kadını boy yönetiyordu, kararlar Türk hatunlarıyla birlikte alınıyor ve Türk kızları, erkeklerle birlikte savaşıyordu. İslâmiyet öncesi dönemde Türk kızı güreşte yenemeyenle, Türk kızı evlenmezdi.

Bizim kadınlarımızı kendi kadınları gibi ucuz zannediyorlar. Kendi tarihi, Tomris Hatun gibi nicesini bilmeyen içimizdeki Arap severlerin de desteklediği girişimlerle; kendi gibi ilkel, cahil, Atatürk ve Türklük nedir bilmez psikopatlar ülkeye doldu.

Evlerimiz, işlerimiz, topraklarımız işgal altında. Aç gözlü şerefsizler ise Türklere ev kiralamıyor, Araplardan para kopartmaya çalışıyor. İşgal döneminde Fransız, İngiliz ve İtalyan’a yalakalık yapan omurgalardan hiçbir farkları yok.

Türk kızları sokakta rahat dolaşamıyor, fizikî tacize uğruyor. Şiddet, hırsızlık, gasp aldı başını gitti. Emniyet Müdür ile konuşuyorum, işlem yapamıyoruz diyor; Suriyelilere bulaşmayın, direkt suçlu oluyorsunuz diyor.

Benim artık canıma tak dedi. Her türlü fizikî eyleme destek vereceğim. Suriyeli, Afgan, Pakistan veya herhangi bir mültecinin en ufak şekilde bir Türk’ü rahatsız ettiğini görürsem, kemiklerini kıracağım ve bu eylemlere destek vereceğim.

Hudut namustur diyorduk ne hudut kaldı ne namus! Arap sevici, Türk ve Atatürk düşmanı zihniyetin ülkeyi getirdiği nokta budur. Muhalefet mi? 6+1 mutabakatta Türk siyaseti yerine Türkiye siyaseti diyen; üniter devlet yapısı ve Türk milleti kavramının olmadığı, Öcalan ve cemaatlerin de desteklediği gibi 1921 Anayasası’nı temel alan fikre imza atan CHP’si, İyi Partisi….

Kısaca Türkiye, iktidarıyla ve 6+1’iyle bataklığa düşmüştür. Devlet gerekeni yapmazsa, halk gerekeni yapar. Yapacaktır da. Fakat bu ateş sadece mülteci istilasını değil, bunlara neden olan herkesi yakar kavurur!

 

Son Değişiklik: 15/04/2022 - 14:51